Кошик
787 відгуків
Замовте продукцію та переконайтеся у якості.Замовити продукцію
AutoLk24

Втратив чіп-ключ для авто: що робити в такому випадку?

Втратив чіп-ключ для авто: що робити в такому випадку?

Зовсім не страшно, якщо це чийсь номер телефону, улюблена дрібничка, книга або щось подібне. Але справжню паніку викликає втрата мобільного телефону, документів, домашніх або автомобільних ключів, адже ваше майно може перебувати в зоні ризику.

 

Принцип роботи автомобільного ключа з чіпом

 

 

Що робити, якщо я раптом втратив автомобільний ключ з чіпом, а іншого у мене просто немає? Найпопулярніше питання, з якими до нас звертаються власники автомобілів з величезним бажанням отримати швидку професійну допомогу. Насправді все не так страшно, як може здатися. Щоб зрозуміти, як вести себе в такій ситуації, і які кроки робити першими, пропонуємо вам розглянути саму систему функціонування автоключа з чіпом.

Крім звичайного слова «чіп» вам напевно доводилося чути таке, як «іммобілайзер». Це спеціальна електронна система всередині ключа, що працює в кооперації з електронним блоком в двигуні. Простіше кажучи, коли ви заводите автомобіль, ключ подає сигнал в систему двигуна. І якщо двигун розпізнає сигнал, машина приводиться в дію.

Сам чіп, про який напевно чув кожен, знаходиться всередині іммобілайзера. В ньому саме той електронний код, який повинен співпадати з тим, який знаходиться в електронному блоці двигуна. Як бачите, все досить просто!

На сьогоднішній день існує кілька різновидів чіпів, серед яких карбонові та скляні, батарейкові і безбатареечные. Карбонові дуже маленькі, і мікросхеми, що містяться всередині, залиті поверх карбоном. Скляні чіпи візуально нагадують маленьку колбу зі скла, всередині якої мікросхеми. В порівнянні з першим типом чіпів, вони трохи дорожче, але є більш практичними. Їх основною перевагою є безперебійна робота в умовах навіть самих низьких температур. Тобто навіть якщо на вулиці лютий мороз, вам не доведеться стояти і чекати, коли чіп відреагує на вашу команду. Батарейкові і безбатареечные часто зустрічаються в ключах з кнопками, якими здійснюється управління.

Виготовлення нових ключів передбачає кілька етапів. По-перше, це виробництво самого леза ключа. По-друге, монтування чіпа, запрограмованого під двигун вашого автомобіля.

 

Виготовлення автоключей у компанії «AutoLK24»

 

 

Безвихідних ситуацій не буває! Навіть якщо з вами трапилася така неприємність, як втрата ключа, ми зможемо надати вам швидку допомогу у виготовленні нового. Для цього ви можете відвідати наш онлайн-каталог, відправити нам запит або ж просто подзвонити по одному з вказаних номерів та коротко окреслити проблему, що склалася. Ми зробимо все, щоб допомогти вам позбавитися від стресової ситуації.

Довірте вирішення проблем з автоключами компанії «AutoLK24», і ви дуже скоро забудете про втрату. Адже заміна автоключей – це простіше простого. Ми чекаємо на вас!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner