Кошик
826 відгуків
Замовте продукцію та переконайтеся у якості.Замовити продукцію
AutoLk24

Чіпи транспондери до автомобільних ключів

в виде спискав виде галереи

Чіпи транспондери автомобільних ключів за доступною ціною

 

Сьогодні для будь-якого автолюбителя вже далеко не в дивину автомобільні ключі з чіпом, які запрограмовані під конкретний автомобіль. Тим більше, що більшість марок і моделей сучасного виробництва вже давно оснащені такими ключами. Але чим же є транспондер у складі автомобільного ключа? Питання не з простих. А адже це одна з найважливіших деталей автомобільних ключів подібного типу.

 

Цена транспондера в интернет-магазине «AutoLK24»

 

Транспондер представлен нам в виде маленького чипа, который не нуждается в постоянном потоке энергии, так как владеет собственной памятью. Внутри он обмотан несколькими слоями проволоки, которую можно увидеть в некоторых моделях, а в некоторых нет, так как он упакован в контейнер из керамики или другого материала.

Існують різні види транспондерів, серед яких запрограмовані транспондери, транспондери магнітного типу, електричного взаємодії та інші. В автомобільних ключах, як правило, використовується магнітний тип. Інші призначені для інших цілей. Для вас ми підберемо саме той, який буде найбільш підходящим для вашого конкретного випадку.

Принцип дії транспондера такий. При повороті ключа запалювання відбувається «звірка» унікального коду автомобіля з кодом чіпа. І якщо код збігся, автомобіль успішно заведений.

Якщо вам потрібна заміна транспондера у вашому ключі, тоді ласкаво просимо в цю корисну рубрику. Все, що потрібно – в одному інтернет-магазині. Більш того, ви можете скористатися послугою безкоштовного консультування нашими фахівцями.

Пригашаем до ознайомлення з асортиментом!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner