Кошик
151 відгук
Закажите продукцию и убедитесь в качестве по доступной ценеЗаказать продукцию
AutoLk24

Штатна LED підсвічування дверей і салону

у вигляді спискуу вигляді галереї

Світлодіодне підсвічування автомобіля: якісні комплекти в салон і двері авто

 

Известен факт, что автомобиль снабжен множественными системами внешнего освещения, которые помогают распознать транспортное средство не только в ночное время суток, но и в дневное, когда авто двигается по трассе. Но помимо внешнего освещения очень важно наличие и внутреннего. Эта необходимость обусловлена тем, что, как и в любом помещении, вечером или ночью невозможно рассмотреть детали окружающих предметов или что-либо найти. Помимо этого, можете представить себе ситуацию, что в салоне автомобиля нет света, а вам нужно сесть, к примеру, на заднее сидение. Погодьтеся, набагато зручніше, коли при відкритті дверей загоряється салонний світло.

 

Якісна світлодіодне підсвічування салону від компанії «AutoLK24»

 

На сьогоднішній день винайдено безліч типів салонних підсвічувань, серед яких стандартні галогенові, неонові та світлодіодні. Нові моделі авто вже укомплектовані сучасними діодними або неоновими лампами, які більш економічні, приємні оку і довговічні. Але якщо у вашому транспортному засобі встановлено стандартні лампи, ви з легкістю можете замінити їх на LED.

У нашому онлайн-каталозі ми поспішаємо вам запропонувати найкращі варіанти комплектів підсвічування для салонів і дверей зі світлодіодними лампами, які мають безліч переваг перед стандартними галогеновими.

В залежності від марки та моделі вашого автомобіля, наші фахівці запропонують вам різні варіанти, кожен з яких володіє відмінною якістю, адже він виготовлений на німецькому заводі з виробництва ламп.

Запрошуємо вас до замовлення!