Кошик
826 відгуків
Замовте продукцію та переконайтеся у якості.Замовити продукцію
AutoLk24

Штатна LED підсвітка дверей і салону

в виде спискав виде галереи

Світлодіодне підсвічування автомобіля: якісні комплекти в салон і двері авто

 

Відомий факт, що автомобіль має багато систем зовнішнього освітлення, які допомагають розпізнати транспортний засіб не тільки в нічний час доби, але і в денний, коли авто рухається по трасі. Але крім зовнішнього освітлення дуже важлива наявність і внутрішнього. Ця необхідність обумовлена ​​тим, що, як і в будь-якому приміщенні, увечері чи вночі неможливо розглянути деталі навколишніх предметів або щось знайти. Крім цього, можете уявити ситуацію, що в салоні автомобіля немає світла, а вам потрібно сісти, наприклад, на заднє сидіння. Погодьтеся, набагато зручніше, коли при відкритті дверей загоряється салонний світло.

 

Якісна світлодіодне підсвічування салону від компанії «AutoLK24»

 

На сьогоднішній день винайдено безліч типів салонних підсвічувань, серед яких стандартні галогенові, неонові та світлодіодні. Нові моделі авто вже укомплектовані сучасними діодними або неоновими лампами, які більш економічні, приємні оку і довговічні. Але якщо у вашому транспортному засобі встановлено стандартні лампи, ви з легкістю можете замінити їх на LED.

У нашому онлайн-каталозі ми поспішаємо вам запропонувати найкращі варіанти комплектів підсвічування для салонів і дверей зі світлодіодними лампами, які мають безліч переваг перед стандартними галогеновими.

В залежності від марки та моделі вашого автомобіля, наші фахівці запропонують вам різні варіанти, кожен з яких володіє відмінною якістю, адже він виготовлений на німецькому заводі з виробництва ламп.

Запрошуємо вас до замовлення!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner